Prodej vozů - TREND - Zdeněk Kučeva, autoservis, prodej referentských a ojetých vozů, stavební činnost, levné ubytování v penzionu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Prodej vozů

    Dobře víme, že výběr nového vozu není záležitostí na pět minut. Koneckonců od něj plným právem očekáváte, že vám bude léta spolehlivě sloužit k naprosté spokojenosti. Proto jsme kdykoli připraveni plně se věnovat vašim dotazům a přáním, v klidu a pohodě vše projednat, vysvětlit, předvést.

    Máte už vybrán konkrétní vůz a chcete se s ním blíže seznámit? Máte omezený rozpočet a nevíte, co všechno můžete za své peníze dostat? A nebo se chcete jen tak nezávazně seznámit s naší nabídkou a rozvážit, jestli by se vám některý z automobilů od Opelu přece jen nehodil? Potom jsme tu právě pro vás:

kontakt

telefon

e-mail

Pavel Vávra
vedoucí prodeje

321 713 826
602 699 858

prodej@trendkolin.cz

Richard Kučeva
vedoucí servisu

321 713 827

servis.r.kuceva@trendkolin.cz

    Ptáte se, co pro vás můžeme ještě udělat dalšího? Na kterýkoli Opel, který si u nás ke své maximální spokojenosti určitě vyberete, vám nabídneme nejvýhodnější leasing a havarijní i povinné pojištění, případně vezmeme váš starší Opel na protiúčet. A pokud si budete přát, automobil vám samozřejmě zaregistrujeme na DI.

    Navíc se všemi doplňky, které si vyberete navíc, ať už jde o autorádio, nadstandardní mechanické nebo elektronické zabezpečení Construct či Sherlog, handsfree sadu, kola z lehké slitiny a spojler, střešní nosič či tažné zařízení, nebo jen praktickou nepropustnou podložku do zavazadlového prostoru. Na výběr tu máme i kompletní sortiment příslušenství.

    Při koupi nového vozu vám ochotně nabídneme na protiúčet nejlepší možnou cenu za váš předchozí ojetý Opel. Stačí předložit velký technický průkaz, řádně vedenou servisní knížku a přistavit automobil do servisu na celkovou prohlídku.

    Naši mechanici automobil důkladně zkontrolují, prověří veškeré funkce a vystaví vám certifikát, na kterém je detailní popis stavu vozu a vyčíslení nákladů, nutných k jeho uvedení zpět do odpovídajícího technického stavu.

    Na základě této prohlídky, za kterou zaplatíte zhruba 500 Kč, vám potom vypočítáme aktuální cenu vašeho ojetého Opelu. Pokud se následně rozhodnete svůj vůz na protiúčet skutečně poskytnout, dostanete peníze za prohlídku samozřejmě nazpět. A pokud ho budete chtít prodat raději někde jinde, poskytne vám náš certifikát o stavu vozu významnou výhodu.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky